İzmir Refleksoloji Eğitimi ile hizmetinizdeyiz. Dünyanın dört bir yanına Refleksoloji eğitimlerini ulaştıran Uluslararası Refleksoloji Eğitimi Örgün Eğitim Programları artık İzmir’de de başlamıştır. İşte İzmir Refleksoloji Eğitimi Programı’nın detayları:

İzmir Refleksoloji Eğitimi Programı Nasıl İşliyor?

İzmir Refleksoloji Eğitimi süreci, ilk olarak Online Teorik aşamasıyla başlar. Bu aşamada, müfredatımızı içeren görsellerle desteklenmiş teorik bilgiler, refleksoloji eğitim videoları ve Eğitici Uzman Refleksolog Gamze ARSLANDOĞAN ile yapılan özgün canlı derslere erişim sağlarsınız. Canlı dersler genellikle akşam saatlerinde, öğrencilerin rahatça takip edebilmesi için özel tasarlanmış sanal sınıflar üzerinden gerçekleştirilir. Bu dersler kaydedilerek her daim ulaşılabilir durumda tutulur. Ayrıca, kayıt olduğunuz grubun sanal ders kayıtlarının yanı sıra sizden önce ve sizden sonra oluşturulan eğitim gruplarının da kayıtlarına erişim sağlayabilir, böylece eğitim programlarını güncel bir şekilde takip edebilirsiniz.

İzmir Refleksoloji Eğitimi Müfredatı

Eğitim müfredatımız, Temel Sağlık Uygulamaları ile başlayarak, Anatomi, Fizyoloji ve Psikoloji’nin Refleksolojiye uyarlanmış biçimde öğrenilmesini içerir. Son olarak, ana konumuz olan Refleksoloji detaylı bir şekilde ele alınarak (Refleksoloji Nedir, Refleksoloji Tarihi, El ve Ayak Refleksoloji Uygulama Teknikleri, El ve Ayak Haritası, genel sağlık uygulamaları, hastalıklara yönelik uygulamalar) kapsamlı bir eğitim sunulur.

İzmir Refleksoloji Eğitimi Uygulama

İzmir Refleksoloji eğitimindeki Örgün uygulama eğitimi süreci minimum 4, maksimum 8 gün arasında (uygulama eğitimine katılacak öğrenci sayısına bağlı olarak) Ankara, İzmir, İstanbul ve Azerbaycan’da düzenlenir. Eğitimler sabah 09:00’da başlar ve akşam 17:00’a kadar sürebilir. Bu uygulamalı eğitim sürecinde, Eğitici Uzman Refleksolog Gamze ARSLANDOĞAN ve diğer grup öğrencileriyle birlikte, online eğitimde öğrendiklerinizi pratik yaparak pekiştirme imkanına sahip olursunuz.

İzmir Refleksoloji Eğitimi Tez Hazırlama

Refleksoloji kariyeri düşünen öğrencileri özellikle ilgilendiren Tez Hazırlama aşamasında, kendi alanınızı veya eğitim sürecinizde öğrendiğiniz konuları ele alarak refleksoloji ile ilişkilendiren akademik makale niteliğinde çalışmalar sunarsınız. Bu tez çalışmalarınız, Türkiye-1, Türkiye-2, Azerbaycan-1, Azerbaycan-2 olmak üzere dünya genelinde yayınlanan resmi internet sitelerimizde adınız ve fotoğrafınızla birlikte paylaşılır. Bu çalışma ile hem kendi tanıtımınızı yapmış olursunuz hem de internet sitelerimizi ziyaret eden danışanlar, size en yakın Uygulayıcı Refleksolog ile iletişime geçerek sizinle çalışma fırsatı bulur.

İzmir Refleksoloji Eğitimi Staj İmkanı

İzmir Refleksoloji eğitimi sürecinde yer alan Staj Programı, 5 farklı danışanda 10’ar seans ücretsiz uygulama yapma fırsatı sunar. Her seans ve danışan için Stajyer Danışan formunu doldurarak merkezimize gönderirsiniz. Böylece, refleksolog kariyerinizdeki ilerlemenizi ve uygulamalarınızın sonuçlarını takip etme şansına sahibiz. Gönderdiğiniz staj ve tez çalışmaları, ilerleyen süreçlerde bölgenizden hizmet talep eden danışanlara yönlendirmemizde önemli bir kaynak olur.

İzmir Refleksoloji Eğitimi ile sağlıklı bir geleceğe adım atın!

Refleksoloji Eğitim Uygulama ve Araştırma Hizmetleri Detaylı Bilgi ve İletişim İçin;

GSM & Whatsapp: +905425324809+905468298589

İnstagram: @refleksolojiegitmeni – @refleksolojigitimitr
Türkiye: www.refleksoloji.com.tr –– urens.com.tr
Azerbaycan: www.refleksologiya.az/tr/ –– https://refleksoloji.com.tr/

Yorum Yap

Geri
Canlı Destek
Çağrı Merkezi
Whatsapp Hattı
Biz Siz Arayalım

Detaylı Bilgi Formu