Refleksoloji Enstitüsü Hakkında

Refleksoloji Enstitüsü Hakkında

ULUSLAR ARASI MESLEK ENSTİTÜSÜ (URENS) , toplumun yaşam kalitesini yükseltecek ve refleksoloji eğitimine katkı sağlayacak , koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini donanımlı ileri düzeyde yaygın ve bütünsellik bir yapı içinde , uygun ekonomik koşullarda topluma sunacak.

Refleksoloji bilimleri alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak sağlıkla ilgili yani bilgi ve uygulamaların geliştirilmesinde desteklemek kendilerini adamış , insana değer veren Refleksoloji uzmanları yetiştirmektedir.

Kurum Misyonu ;

Refleksoloji Enstitüsü Hakkında Uluslar arası Meslek Enstitüsü, 2002 yılı itibariyle süregelmiş olan bir kurumdur. Yabancı dil , bilgisayar ve yazılım kurslarıyla ismini duyurmuş, mesleki anlamda branşları da içine alarak istihdam sağlama gücüyle uluslar arası çapta bir ilke imza atmıştır. Uluslar arası Meslek Enstitüsü, Uluslar arası Meslek Akademisi, Uluslar arası Akademi Merkezi olarak yetiştirme ve istihdam alanında üç ayrı basamakta kursiyerlerini adım adım izlemektedir.

Kurum Vizyonu ;

Uluslar arası Meslek Enstitüsü olarak, ülkemizin genç nesillerini kucaklayarak, onlara sağlayacağımız eğitimler ve vereceğimiz sertifika ile bir kapı açmak ve önlerindeki engelleri ortadan kaldırmak birincil amacımız. Bu amaç doğrultusunda, eğitim sektöründe en ihtiyaç duyulan alanlara yöneldik, yabancı dil, bilgisayar ve diğer alanlar da dahil olmak üzere, istihdam kariyerimizde de bir çığır açtık. Bu yönden , ilerleyen nesillere katkı sağlayacak ve onların güvende, istikrarlı, kendinden emin ilerlemesini sağlayacağız.

MİSYONUMUZ

Uluslar arası Meslek Enstitüsü, 2002 yılı itibariyle süregelmiş olan bir kurumdur. Yabancı dil , bilgisayar ve yazılım kurslarıyla ismini duyurmuş, mesleki anlamda branşları da içine alarak istihdam sağlama gücüyle uluslar arası çapta bir ilke imza atmıştır. Uluslar arası Meslek Enstitüsü, Uluslar arası Meslek Akademisi, Uluslar arası Akademi Merkezi olarak yetiştirme ve istihdam alanında üç ayrı basamakta kursiyerlerini adım adım ilerleme sağlayacağız. Uluslar arası Meslek Enstitüsü olarak, ülkemizin genç nesillerini kucaklayarak, onlara sağlayacağımız eğitimler ve vereceğimiz sertifika ile bir kapı açmak ve önlerindeki engelleri ortadan kaldırmak birincil amacımız. Bu amaç doğrultusunda, eğitim sektöründe en ihtiyaç duyulan alanlara yöneldik, yabancı dil, bilgisayar ve diğer alanlar da dahil olmak üzere, istihdam kariyerimizde de bir çığır açtık. Bu yönden , ilerleyen nesillere katkı sağlayacak ve onların güvende, istikrarlı, kendinden emin ilerlemesini sağlayacağız.

VİZYONUMUZ

ULUSLAR ARASI MESLEK ENSTİTÜSÜ (URENS) Türkiye’de ve dünya sağlık hizmetlerinin gelişimini izlemeyi ; uluslararası kabul görmüş standartlarla , yöntem ve uygulamaları Türkiye de yaygınlaştırılmayı , tıbbın gelişmesine katkıda bulunmayı sağlık hizmetinde donanımlı Refleksoloji Eğitimi sunumunda yani bir meslek modeli geliştirmeyi hedeflemektedir.

Refleksoloji Eğitim Uygulama ve Araştırma Hizmetleri Detaylı Bilgi ve İletişim İçin;

GSM & Whatsapp: +905425324809+905468298589

İnstagram: @refleksolojiegitmeni – @refleksolojigitimitr
Türkiye: www.refleksoloji.com.tr –– urens.com.tr
Azerbaycan: www.refleksologiya.az/tr/ –– https://refleksoloji.com.tr/

Yorum Yap

Geri
Canlı Destek
Çağrı Merkezi
Whatsapp Hattı
Biz Siz Arayalım

Detaylı Bilgi Formu